Startliste Løb 1-15 
 
  Stævne navn  FynBørn1    Udskriftsdato  28 september 2015   
  Stævne by  Ringe    Udskriftstidspunkt  20:12   
  Arrangør  Ringe Svømme-Klub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  03 oktober 2015         
 
 
Løb 1, 100m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
15  Krogh Veronika  2004  FREM  0448AU  25 m  2:22.60   
66  Falkenstrøm Dicte S.  2008  NYBORG  0814AA  25 m  3:26.79   
11  Cao Alyssa  2006  FREM  0642AI  25 m     
12  Greve Veronica Pynt  2006  FREM    25 m     
17  Larsen Josephine Xenia  2004  FREM    25 m     
79  Pedersen Louise Kipper  2006  NYBORG  0646AG  25 m     
 
Løb 2, 100m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
103  Hægg Kristoffer  2003  SVENDBORG  0311AO  25 m  1:51.15   
82  Thuelund Theodor  2005  NYBORG  0577AH  25 m  2:05.63   
71  Kazhel Willas  2006  NYBORG  0603AE  25 m     
76  Okkerholm Alexander  2005  NYBORG    25 m     
93  Pedersen Alexander R. S.  2006  OSLF    25 m     
101  Schroll Victor Dolleris  2005  OSK  0529AH  25 m     
110  Østergaard Asger  2005  SVENDBORG    25 m     
 
Løb 3, 25m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Bruun-Petersen Anne  2007  TOMMERUP    25 m     
Jørgensen Karoline  2007  TOMMERUP    25 m     
Andersen Nadja  2002  TOMMERUP    25 m     
Johansen Sarah  2005  TOMMERUP    25 m     
Ragner Serine  2006  TOMMERUP    25 m     
Andersen Helena Bett  2007  FREM    25 m     
10  Bay Merle Clara  2005  FREM    25 m     
13  Grønfeldt Josefine  2006  FREM    25 m     
14  Kirkegaard Nikoline H.  2007  FREM    25 m     
10  16  Kaae Bennedikte  2006  FREM  0602AH  25 m     
11  18  Mathiasen Simone  2007  FREM    25 m     
12  21  Nygaard Emma  2005  FREM    25 m     
13  23  Gunic Emma Rodriguez  2005  FREM    25 m     
14  24  Roe-Ho Victoria Elisabeth  2008  FREM    25 m     
15  25  Skinbjerg Freja  2006  FREM    25 m     
16  27  Wrang Johanne Vilandt  2005  FREM    25 m     
17  29  Vu Kim Hanh  2006  FREM    25 m     
18  62  Agertoft Josefine  2006  NYBORG    25 m     
19  63  Brøndum Victoria  2007  NYBORG    25 m     
20  64  Christensen Frederikke M.  2006  NYBORG    25 m     
21  65  Demant Anna  2007  NYBORG  0746AC  25 m     
22  83  Vestergaard Freja Trasbo  2006  NYBORG    25 m     
 
Løb 4, 25m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
103  Hægg Kristoffer  2003  SVENDBORG  0311AO  25 m  19.89   
Jørgensen Gustav  2004  TOMMERUP    25 m     
Lund-Egmose Nicklas  2004  TOMMERUP    25 m     
19  Mejdal Christoffer  2005  FREM    25 m     
20  Nguyen Jimmi  2005  FREM  0531AI  25 m     
22  Petersen Malthe  2008  FREM    25 m     
26  Tran Ban Thach  2005  FREM    25 m     
28  Villemoes Magnus  2005  FREM    25 m     
67  Hansen Tobias  2005  NYBORG    25 m     
10  71  Kazhel Willas  2006  NYBORG  0603AE  25 m     
11  72  Kobbernagel Nikolaj  2007  NYBORG    25 m     
12  74  Mortensen Emil B.  2006  NYBORG    25 m     
13  78  Osborne Milos  2007  NYBORG    25 m     
14  80  Rahr Sebastian  2006  NYBORG    25 m     
15  81  Stadnicki Piotr  2004  NYBORG    25 m     
16  94  Petersen Benjamin  2006  OSLF  0643AA  25 m     
17  95  Rasmussen Nicklas Bay  2007  OSLF    25 m     
18  97  Banke Christoffer  2005  OSK  0567AI  25 m     
19  99  Halle Gustav  2007  OSK    25 m     
20  102  Galsgaard Valdemar  2003  SVENDBORG    25 m     
21  104  Hansen Christoffer B H  2003  SVENDBORG    25 m     
22  105  Hansen Sebastian B H  2006  SVENDBORG    25 m     
 
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
98  Bliucukis Julija  2006  OSK  0682AD  25 m  1:09.45   
106  Hvass Alvina Vahala  2006  SVENDBORG  0606AH  25 m  1:28.81   
79  Pedersen Louise Kipper  2006  NYBORG  0646AG  25 m  1:41.98   
Ragner Serine  2006  TOMMERUP    25 m     
 
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
108  Svendstrup Gustav  2003  SVENDBORG  0355AP  25 m  55.57   
71  Kazhel Willas  2006  NYBORG  0603AE  25 m  1:07.89   
103  Hægg Kristoffer  2003  SVENDBORG  0311AO  25 m  1:22.21   
Jepsen Magnus  2004  TOMMERUP    25 m     
69  Holm Asmus  2006  NYBORG    25 m     
73  Legind Lasse  2006  NYBORG    25 m     
76  Okkerholm Alexander  2005  NYBORG    25 m     
96  Sørensen Vitus F P  2007  OSLF  0777AA  25 m     
100  Møller Ludvig L.  2006  OSK  0663AC  25 m     
10  104  Hansen Christoffer B H  2003  SVENDBORG    25 m     
11  105  Hansen Sebastian B H  2006  SVENDBORG    25 m     
12  107  Jørgensen Rasmus Ravn  2005  SVENDBORG  0545AD  25 m     
13  110  Østergaard Asger  2005  SVENDBORG    25 m     
 
Løb 7, 25m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Bruun-Petersen Anne  2007  TOMMERUP    25 m     
Jørgensen Karoline  2007  TOMMERUP    25 m     
Johansen Sarah  2005  TOMMERUP    25 m     
62  Agertoft Josefine  2006  NYBORG    25 m     
63  Brøndum Victoria  2007  NYBORG    25 m     
64  Christensen Frederikke M.  2006  NYBORG    25 m     
65  Demant Anna  2007  NYBORG  0746AC  25 m     
68  Heldt Anna Eilby  2006  NYBORG  0696AH  25 m     
70  Juliussen Katrine Elholm  2006  NYBORG  0692AH  25 m     
10  83  Vestergaard Freja Trasbo  2006  NYBORG    25 m     
 
Løb 8, 25m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Jørgensen Gustav  2004  TOMMERUP    25 m     
Lund-Egmose Nicklas  2004  TOMMERUP    25 m     
67  Hansen Tobias  2005  NYBORG    25 m     
72  Kobbernagel Nikolaj  2007  NYBORG    25 m     
74  Mortensen Emil B.  2006  NYBORG    25 m     
78  Osborne Milos  2007  NYBORG    25 m     
80  Rahr Sebastian  2006  NYBORG    25 m     
81  Stadnicki Piotr  2004  NYBORG    25 m     
92  Simonsen Lasse  2007  NYBORG    25 m     
10  108  Svendstrup Gustav  2003  SVENDBORG  0355AP  25 m     
 
Løb 9, 50m Frisvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
16  Kaae Bennedikte  2006  FREM  0602AH  25 m  58.19   
15  Krogh Veronika  2004  FREM  0448AU  25 m  1:02.04   
70  Juliussen Katrine Elholm  2006  NYBORG  0692AH  25 m  1:02.71   
106  Hvass Alvina Vahala  2006  SVENDBORG  0606AH  25 m  1:09.77   
68  Heldt Anna Eilby  2006  NYBORG  0696AH  25 m  1:20.90   
Bruun-Petersen Anne  2007  TOMMERUP    25 m     
Andersen Nadja  2002  TOMMERUP    25 m     
Andersen Helena Bett  2007  FREM    25 m     
10  Bay Merle Clara  2005  FREM    25 m     
10  11  Cao Alyssa  2006  FREM  0642AI  25 m     
11  12  Greve Veronica Pynt  2006  FREM    25 m     
12  13  Grønfeldt Josefine  2006  FREM    25 m     
13  14  Kirkegaard Nikoline H.  2007  FREM    25 m     
14  17  Larsen Josephine Xenia  2004  FREM    25 m     
15  18  Mathiasen Simone  2007  FREM    25 m     
16  21  Nygaard Emma  2005  FREM    25 m     
17  23  Gunic Emma Rodriguez  2005  FREM    25 m     
18  24  Roe-Ho Victoria Elisabeth  2008  FREM    25 m     
19  25  Skinbjerg Freja  2006  FREM    25 m     
20  27  Wrang Johanne Vilandt  2005  FREM    25 m     
21  29  Vu Kim Hanh  2006  FREM    25 m     
 
Løb 10, 50m Frisvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
107  Jørgensen Rasmus Ravn  2005  SVENDBORG  0545AD  25 m  44.76   
109  Sørensen Ludvig Kajhøj  2005  SVENDBORG  0551AG  25 m  46.29   
101  Schroll Victor Dolleris  2005  OSK  0529AH  25 m  51.97   
108  Svendstrup Gustav  2003  SVENDBORG  0355AP  25 m  52.05   
Jørgensen Gustav  2004  TOMMERUP    25 m     
Jepsen Magnus  2004  TOMMERUP    25 m     
Lund-Egmose Nicklas  2004  TOMMERUP    25 m     
19  Mejdal Christoffer  2005  FREM    25 m     
20  Nguyen Jimmi  2005  FREM  0531AI  25 m     
10  22  Petersen Malthe  2008  FREM    25 m     
11  26  Tran Ban Thach  2005  FREM    25 m     
12  28  Villemoes Magnus  2005  FREM    25 m     
13  73  Legind Lasse  2006  NYBORG    25 m     
14  75  Nancke Simon Kronbæk  2006  NYBORG    25 m     
15  77  Olsen Joachim  2007  NYBORG    25 m     
16  80  Rahr Sebastian  2006  NYBORG    25 m     
17  84  Vaarning Adrian  2007  NYBORG    25 m     
18  92  Simonsen Lasse  2007  NYBORG    25 m     
19  94  Petersen Benjamin  2006  OSLF  0643AA  25 m     
20  95  Rasmussen Nicklas Bay  2007  OSLF    25 m     
21  99  Halle Gustav  2007  OSK    25 m     
22  102  Galsgaard Valdemar  2003  SVENDBORG    25 m     
23  104  Hansen Christoffer B H  2003  SVENDBORG    25 m     
24  105  Hansen Sebastian B H  2006  SVENDBORG    25 m     
25  110  Østergaard Asger  2005  SVENDBORG    25 m     
 
Løb 11, 25m Brystsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
Jørgensen Karoline  2007  TOMMERUP    25 m     
Andersen Nadja  2002  TOMMERUP    25 m     
Johansen Sarah  2005  TOMMERUP    25 m     
Ragner Serine  2006  TOMMERUP    25 m     
62  Agertoft Josefine  2006  NYBORG    25 m     
64  Christensen Frederikke M.  2006  NYBORG    25 m     
65  Demant Anna  2007  NYBORG  0746AC  25 m     
68  Heldt Anna Eilby  2006  NYBORG  0696AH  25 m     
70  Juliussen Katrine Elholm  2006  NYBORG  0692AH  25 m     
10  83  Vestergaard Freja Trasbo  2006  NYBORG    25 m     
11  106  Hvass Alvina Vahala  2006  SVENDBORG  0606AH  25 m     
 
Løb 12, 25m Brystsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
96  Sørensen Vitus F P  2007  OSLF  0777AA  25 m  43.41   
Jepsen Magnus  2004  TOMMERUP    25 m     
67  Hansen Tobias  2005  NYBORG    25 m     
72  Kobbernagel Nikolaj  2007  NYBORG    25 m     
74  Mortensen Emil B.  2006  NYBORG    25 m     
81  Stadnicki Piotr  2004  NYBORG    25 m     
84  Vaarning Adrian  2007  NYBORG    25 m     
92  Simonsen Lasse  2007  NYBORG    25 m     
100  Møller Ludvig L.  2006  OSK  0663AC  25 m     
10  109  Sørensen Ludvig Kajhøj  2005  SVENDBORG  0551AG  25 m     
 
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
79  Pedersen Louise Kipper  2006  NYBORG  0646AG  25 m  1:09.85   
66  Falkenstrøm Dicte S.  2008  NYBORG  0814AA  25 m  1:14.19   
98  Bliucukis Julija  2006  OSK  0682AD  25 m     
 
Løb 14, 50m Rygsvømning Herrer 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
107  Jørgensen Rasmus Ravn  2005  SVENDBORG  0545AD  25 m  52.48   
109  Sørensen Ludvig Kajhøj  2005  SVENDBORG  0551AG  25 m  53.79   
97  Banke Christoffer  2005  OSK  0567AI  25 m  56.91   
82  Thuelund Theodor  2005  NYBORG  0577AH  25 m  1:04.89   
69  Holm Asmus  2006  NYBORG    25 m     
75  Nancke Simon Kronbæk  2006  NYBORG    25 m     
77  Olsen Joachim  2007  NYBORG    25 m     
93  Pedersen Alexander R. S.  2006  OSLF    25 m     
102  Galsgaard Valdemar  2003  SVENDBORG    25 m     
 
Løb 15, 4x2 baner tværs med plade 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
57  Nyborg Mix  NYBORG    25 m     
58  Nyborg Mix1  NYBORG    25 m     
59  Nyborg Mix2  NYBORG    25 m     
60  Nyborg Mix3  NYBORG    25 m     
61  Nyborg Mix4  NYBORG    25 m     
111  Sto Minions 1  STO    25 m     
112  Sto Minions 2  STO    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  28 september 2015 
Licens til Ringe Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  20:12