Menu Opret profil
 
Se herunder, hvilke svømmere, der fik overrakt nåle ved juleafslutningen. Og klik HER for at se den opdaterede nåleliste og den nye nålestatistik. 
 

K+

Camilla Vestergaard

2000

Bronze Delfin Sløjfe

01:26.07

02-11-2014

100m Ryg

K+

Cille Ingemann Halkjær

2001

Bronze m Sløjfe

03:36.84

11-10-2014

200m Medley

K+

Nicolai Andersen

1998

Sølv

01:04.98

29-06-2014

100m Fri

K+

Nikki Trustrup

1999

Bronze Delfin

01:13.92

29-06-2014

100m Fri

K+

Nikolai Hynkemejer Maaløe

1999

Bronze Delfin Sløjfe

01:29.43

29-11-2014

100m Bryst

K+

Nikolaj Madsen

2000

Bronze Delfin Sløjfe

01:20.84

30-11-2014

100m Ryg

K1

Jonas Ejby

2000

Sølv m Sløjfe

05:52.56

22-08-2014

400m Medley

K1

Maria Bredal Larsen

2002

Sølv m Sløjfe

02:55.08

21-11-2014

200m Medley

K1

Tais Andkjær Kristensen

1999

Sølv Delfin

01:03.93

21-11-2014

100m Medley

K2

Anna Lund Petersen

2001

Bronze Delfin

01:19.27

29-06-2014

100m Fri

K2

Anna Lund Petersen

2001

Bronze m Sløjfe

04:04.60

23-08-2014

200m Bryst

K2

Barbara Ammentorp

2003

Bronze

03:49.34

11-10-2014

200m Bryst

K2

Carl M Gadegaard

2001

Bronze Delfin

03:15.98

02-11-2014

200m Bryst

K2

Helga Bak

2004

Bronze m Sløjfe

01:41.59

01-11-2014

100m Medley

K2

Julie Ejby

2002

Sølv

01:28.79

11-10-2014

100m Bryst

K2

Maria Bebe Hansen

2004

Bronze m Sløjfe

01:29.47

01-11-2014

100m Fri

K2

Maria Bebe Hansen

2004

Bronze Delfin

03:30.55

06-12-2014

200m Bryst

k2

Maria Lorenzen

2001

Bronze Delfin Sløjfe

01:25.34

30-11-2014

100m Ryg

K2

Mingus Okkerholm

2002

Bronze

03:02.34

28-06-2014

200m Fri

K2

Mingus Okkerholm

2002

Bronze m Sløjfe

01:32.16

29-11-2014

100m Medley

K2

Nicolai Graff

2001

Bronze

01:23.03

28-09-2014

100m Fri

K2

Thomas Kristensen

2000

Bronze Delfin Sløjfe

06:22.83

02-11-2014

400m Medley

K3

Freja S. Falkenstrøm

2004

Flipper

03:42.05

01-11-2014

200m Fri

K3

Jacob Thomsen

2003

Flipper

01:34.50

28-09-2014

100m Fri

K3

Oliver Hinrichsen

2002

Talent

01:57.05

28-09-2014

100m Fri

Talent

Freja Klithammer

2005

Talent

02:21.08

29-11-2014

100m Medley

Talent

Maja Johanne Pedersen

2005

Bronze

01:38.25

30-11-2014

100m Ryg

Talent

Maja Johanne Pedersen

2005

Flipper

01:51.95

12-10-2014

100m Ryg

Talent

Maja Johanne Pedersen

2005

Talent

01:54.34

28-09-2014

100m Ryg

Talent

Marko Falkø

2005

Talent

01:54.58

01-11-2014

100m Fri